PROTOKÓŁ
KOMISJI OCENIAJĄCEJ PRACE W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.:
„Orszak Trzech Króli i Dodatkowy Element Świąt”
Na konkurs wpłynęło 101 prac z czego 63 w kategorii dzieci z klas 0 – III Szkół Podstawowych i Przedszkoli, 38 w kategorii dzieci z klas IV – VI Szkoły Podstawowej.
Komisja w składzie:
- Maria Grodecka – przewodniczący komisji, plastyk
- Katarzyna Hagdej – Dyrektor MGOK w Sędziszowie Młp.
- Joanna Stec – Kierownik Biblioteki Publicznej i Filii Bibliotecznych MGOK w Sędziszowie Młp.
- Wioletta Czapka – Instruktor MGOK w Sędziszowie Młp.
przyznała nagrody w dwóch kategoriach oraz wyróżnienia:
Kategoria dzieci z klas 0 – III Szkoły Podstawowej i Przedszkoli:
1 miejsce:
Julia Ochał, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Maria Darocha, kl.III, Szkoła Podstawowa w Klęczanach
Sara Wróbel, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Małopolskim
2 miejsce:
Magdalena Dudka, kl. III, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Julia Walczyk, kl. 0, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Zagorzycach Dolnych
Jakub Wróbel, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Małopolskim
3 miejsce:
Amelia Orzechowska, kl. III, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Sędziszowie Małopolskim
Martyna Świder, kl. I, Szkoła Podstawowa w Krzywej
Krzysztof Pinkowicz, kl. III, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim
Wyróżnienia:
Milena Pazdan, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Maria Wróbel, kl. 0, Przedszkole Publiczne Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim
Kamila Ziobro, kl. II, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Julia Ochał, kl. II, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Milena Kłósek, kl. II, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Weronika Machowska, kl. III, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim
Piotr Mastej, kl. II, Szkoła Podstawowa w Będziemyślu
Hubert Wozowicz, kl. II, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Daniel Pałęcki, kl. III, Szkoła Podstawowa w Krzywej
Kategoria dzieci z klas IV – VI Szkoły Podstawowej:
1 miejsce:
Gabriela Pazdan, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Hubert Mazek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Anna Babicz, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
2 miejsce:
Zuzanna Skomra, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Krzywej
Amelia Kuras, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Kamila Urbanek, kl. IV, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim
3 miejsce:
Aleksandra Szozda, kl. V, Szkoła Podstawowa w Klęczanach
Andżelika Kot, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Dolnych
Filip Birkowski, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Krzywej
Wyróżnienia:
Marta Kaźmierczak, kl. IV, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sędziszowie Małopolskim
Zofia Darocha, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Klęczanach
Magdalena Marć, kl. IV, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sędziszowie Małopolskim
Tomasz Gawlik, kl. V, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim