Filia Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim

w Borek Wielki

 

Biblioteka Publiczna Filia Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim znajduje się w wyremontowanym
 Domu Ludowym, ul. Borkowska 113

 Osoba odpowiedzialna: Pani Jolanta Sado – starszy bibliotekarz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Poniedziałek - Piątek 12:00 – 18:00

 Sobota NIECZYNNE

 

WAKACJE W BIBLIOTECE 2024

w Borek Wielki

Spotkanie z Franklinem

w Borek Wielki

20 lutego w Filii Bibliotecznej nr 1 odbyło się spotkanie z panią Beatą Krawiec - animatorką i specjalistką do spraw promocji i reklamy Księgarni Nova. Uczestnikami warsztatów czytelniczych były dzieci z Przedszkola Zaczarowany Domek. Spotkanie było dla nich pełną humoru edukacyjna lekcją, zachęcającą do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz pasji poznawania różnych bohaterów książkowych jak np. Żółw Franklin. Dzieci dowiedziały się również jak wielkie znaczenie mają tzw. "dobre słowa" czyli dzień dobry, dziękuję, przepraszam. W trakcie spotkania Żółw Franklin zawitał do biblioteki. Pluszowy bohater podbił serca maluchów.

Serdecznie dziękujemy Pani Beacie za ciekawą lekcję, a dzieciom i ich opiekunkom za udział w spotkaniu.

Galeria

Ferie w Bibliotece

w Borek Wielki

Ferie zimowe 2024 w Filii Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim były okazją do wspólnej, beztroskiej zabawy. Biblioteka zorganizowała zajęcia, które popularyzują książkę oraz są okazją do wzajemnego poznania i integracji. Były wśród nich m.in. zajęcia plastyczne, gry planszowe i edukacyjne, wspólne czytanie bajek. Powstały maski karnawałowe i zimowe pejzaże. Dzieci mogły wykazać się zręcznością bawiąc się w łowienie rybek. Dużo radości dostarczyła zabawa pacynkami. Dziękujemy wszystkim dzieciom za zimowe spotkania i tradycyjnie zapraszamy do odwiedzania biblioteki.

Galeria