Filia Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

w Kawęczyn

 

Biblioteka Publiczna Filia Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim znajduje się w odremontowanym Budynku Sportowym, ul. Kawęczyn 267.

Osoba odpowiedzialna: Pani Izabela Wójcikstarszy bibliotekarz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W bibliotece można skorzystać z darmowego dostępu do Internetu.


Poniedziałek – Piątek  11:00 - 17:00

Sobota NIECZYNNE

 

Mała książka - wielki człowiek

w Kawęczyn

Biblioteka Publiczna w Sędziszowie Małopolskim Filia Nr 2 bierze udział w projekcie skierowanym dla przedszkolaków. Hasłem tego projektu jest „Mała książka, wielki człowiek”.

W ramach projektu do biblioteki zapisało się dziesięciu małych czytelników. Jednym z nich jest Nikodem Książek, który właśnie uzbierał dziesięć naklejek na karcie małego czytelnika. Nikodem dostał dyplom i mini nagrody.

Informacja dla czytelników

w Kawęczyn

 

Filia Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

w dniach: 10 - 18.05.2021

NIECZYNNA

 

INWENTARYZACJA ZBIORÓW 

Filia Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim poleca następujące pozycje książkowe

w Kawęczyn

Coben „Chłopiec z lasu”, w 1986 w Parku Krajobrazowym Ramapo odnaleziono chłopca. Dziecko było zupełnie dzikie, rozumiało angielski, ale nie mówiło. 30 lat później Wilde stara się żyć normalnie, choć jego przeszłość pozostaje tajemnicą. Otrzymuje wiadomość o zaginięciu nastolatki.  Aby wyjaśnić tą sprawę będzie musiał wróć do własnej przeszłości…

Propozycja dla pań to powieść Sparksa N. pod tytułem „Powrót”. Trewor Benson nie planował powrotu do New Bern. Kiedy zostaje ciężko ranny wraca do odziedziczonego  po dziadku domu. Poznaje tam Natalie i Collie. Dwie kobiety, których sekrety odmienią jego życie…