Filia Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

w Kawęczyn

 

Biblioteka Publiczna Filia Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim znajduje się w odremontowanym Budynku Sportowym, ul. Kawęczyn 267.

Osoba odpowiedzialna: Pani Izabela Wójcikstarszy bibliotekarz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



Poniedziałek – Piątek  11:00 - 17:00

Sobota NIECZYNNE

 

Ferie w Bibliotece

w Kawęczyn

W dniach od 30.01.2024r do 1.02.2024r w Bibliotece Filia Nr2 odbyły się zajęcia dla dzieci z klas: II – VI. W zajęciach uczestniczyło sześcioro dzieci, czytaliśmy książki, młodsze dzieci malowały kolorowanki, pozostałe wyklejały z kolorowych papierów motywy z bajek.  

Galeria

23 stycznia 2024 - spotkanie edukacyjne z Panią Beatą Krawiec

w Kawęczyn

W dniu 23 stycznia 2024 r. Biblioteka Publiczna - Filia Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim, zorganizowała dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 w Sędziszowie Małopolskim zajęcia edukacyjne, których celem była edukacja oraz rozbudzanie ciekawości świata poprzez zabawę. Spotkanie poprowadziła Pani Beata Krawiec, która w ramach czytelniczej współpracy spotyka się z bibliotekarzami, czytelnikami bibliotek, uczniami. Z uwagi na zimową aurę spotkanie zorganizowane zostało w szkole.

Galeria

Ferie w Bibliotece 2024

w Kawęczyn