Informacja dla czytelników w sprawie likwidacji filii Biblioteki Publicznej w Sędziszowie Małopolskim zlokalizowanej w Klęczanach

w Klęczany

Z dniem 1 maja 2022 r. likwiduje się filię Biblioteki Publicznej w Sędziszowie Małopolskim zlokalizowaną w Klęczanach.

Księgozbiór Biblioteki Publicznej w Klęczanach zostanie przeniesiony i połączony z księgozbiorem Biblioteki Publicznej w Będziemyślu zlokalizowanej w Domu Ludowym, 39-127 Będziemyśl 34.

Biblioteka Publiczna w Klęczanach funkcjonować będzie do końca kwietnia br. według nowego harmonogramu (6 godzin/dziennie za wyjątkiem dni wyłączonych). Informacja na stronie oraz w siedzibie biblioteki.

Wypożyczone książki prosimy zwrócić w w/w bibliotece do dnia 27 kwietnia 2022.

Zobowiązania Czytelników wobec biblioteki nie wygasają z dniem jej zamknięcia. Po tym terminie wszystkie wypożyczone książki należy niezwłocznie zwrócić do Biblioteki Publicznej w Będziemyślu lub do Biblioteki Publicznej w Sędziszowie Małopolskim, ul. Fabryczna 6c.

Zapraszamy mieszkańców Klęczan do zapisywania się do Biblioteki Publicznej w Będziemyślu i do korzystania z jej zbiorów i usług.