Uroczyste wręczenie nagród Laureatom Konkursu "Orszak Trzech Króli. Trzej Królowie w Sędziszowie Małopolskim"

w Czarna Sędziszowska

W dniu 31 stycznia 2020 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Młp. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na kartkę świąteczną pt. „Orszak Trzech Króli. Trzej Królowie w Sędziszowie Małopolskim”.  Konkurs zorganizowany został przez Biblioteka Publiczna w Sędziszowie Małopolskim wraz z filiami oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim już po raz czwarty. W tym roku na konkurs wpłynęło 143 prace dzieci w różnym przedziale wiekowym. Prace są naprawdę piękne i pracochłonne wykonane różną techniką. Wybór najlepszych z pośród nich, jak co roku był bardzo trudny. Komisja z trudem wybrała najciekawsze z prace, przyznana wiele nagród i wyróżnień. Nagrody laureatom wręczali Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego - Bogusław Kmieć, Dyrektor MGOK - Katarzyna Hagdej, Kierownik Działu Bibliotek MGOK - Joanna Stec. Konkurs był adresowany do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli naszej gminy. Pan Burmistrz, jak co roku pamięta o laureatach i fundując im cukierki oraz popcorn w kawiarence przy kinie „Jedność”. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia udostępnione dzięki Telewizji Sędziszów.