Spotkanie z Kicią Kocią w Bibliotece

w Góra Ropczycka

W dniu 14 października naszą bibliotekę odwiedziła bohaterka serii książek dla dzieci Kicia Kocia, których autorką jest Anita Głowińska. Kicia Kocia to rezolutna kotka, która wraz z przyjaciółmi odkrywa świat. Dzieci uczą się np. gotować, grają na instrumentach, bawią się na placu zabaw, idą do lekarza, na basen, poznają policjanta i strażaka.

Na spotkanie z Kicią Kocią przyszły dzieci, które po przywitaniu się przeczytały jedną z bajek, których bohaterką jest kotka. Chętnie również kolorowały i ozdabiały kolorowanki, które przedstawiały gościa. Na zakończenie spotkania Kicia Kocia odwiedziła w domach te dzieci, które nie mogły przyjść do biblioteki. Spotkanie z kotką sprawiło dzieciom wiele radości. W naszej bibliotece gościliśmy już wcześniej żółwia Franklina i smoka Nowusia.

Dziękujemy księgarni Nova za umożliwienie nam spotkania z bohaterami bajek.